Про комплекс

Конструкція ЗООКомплексу не лише гармонійно вписується в будь-який екстер’єр, а й має соціально – виховну функцію. Згори комплексу розташоване спеціальне місце – інфотабличка, для соціальної реклами. Існує вісім авторський сюжетів, що мотивують власників тварин до відповідальності та піклування про наших улюбленців. Також інфотабличка має місце для інформації про спонсора.

sanzah sМи подбали про зручності та безпеку для власників тварин, тому конструкція смітника оснащена спеціальною кришкою, що зачинається сама. Таким чином Вам не потрібно торкатися смітника руками. Смітник з такою кришкою легкий у використанні та обслуговуванні.

urban sЗООКомплекс – є вкрай необхідним елементом сучасного міста. Він привчає до чистоти та виховує любов до тварин. Наші парки та сквери, клумби та газони залишаються чистими та доглянутими. Конструкція гармонійно вписується в будь-який простір та мотивує мешканців дбати про своє місто. Комплекс легко видозмінюється, що дозволяє підлаштувати його під будь яке архітектурне середовище. Також ЗООКомплекс виконує соціально-коммунікативну функцію, адже навколо нього завжди збирається багато власників тварин.

obslygovuvanja sКористуватися ЗООКомплексом просто та зручно, адже він легко встановлюється за Вашими вподобаннями, як на стовпи або дерев’яну основу, так і окремою стійкою. Комплекс не потребує технічного обслуговування, лише заміни Бомбосхованок. БомБокс просто відкривається та заправляється пакетами менше ніж за хвилину і видає пакети без жодних зусиль.

modЗООКомплекс має чотирі складові, що надають йому модульності: інформаційна табличка, БомБокс для Бомбосхованок, смітник із кришкою та стійка для кріплення. Елементи конструкції можна використовувати в різних комбінаціях та різних варіантах встановлення, наприклад: на фірмову стійку, на стовп чи огорожу, на стіну або смітник. ЗООКомплекс зручний в різних варіаціях!

svitlo sІнфотабличка та БомБокс мають світловідбиваюче покриття, що робить комплекс помітним уночі, яскравим вдень. Покриття елементів міцне та стійке до погодніх умов. Таким чином, конструкція не лише приваблива (симпатична?), а й привертає до себе увагу, адже помітна з великої відстані.

nadijnist sЗООКомплекс відрізняється своєю надійністю та довготривалісттю експлуатації, адже конструкція складається з елементів що не іржавють і не зносяться. Відсутні крихкі петлі, котрі використовуються найчастіше. Всього є чотири міцні елементи кріплення котрі гарантують стійкість комплексу. Немає коштовних замків з персональним ключем, це робить конструкцію простою у використанні та потребує мінімальних зусиль при обслуговуванні. Більше того, надійний монтаж захищає комплекс від вандалізму.

univers sБомБокс дуже зручний та простий у використанні, не потребує технічного обслуговування. Лише поповнення Бомбосхованками на Ваш смак. Це можуть бути паперові схованки з картонною лопаткою або екологічні целофанові пакети, що 100% розкладаються протягом двох років.